Dwa dni przerwy przed kolejnym meczem ligowym

Dwa dni przerwy przed kolejnym meczem ligowym

Intensywny tydzień przed biało-niebieskimi. W niedzielę nasz zespół przegrał na wyjeździe z rezerwami Pogoni Szczecin. Już w najbliższą środę zagramy z Zawiszą Bydgoszcz, a w sobotę z Unią Janikowo. 

W Szczecinie podopieczni Łukasza Bandosza przegrali 2:1. W podstawowym składzie gospodarzy znaleźli się zawodnicy, którzy dzień wcześniej siedzieli na ławce rezerwowych w meczu pierwszej drużyny w Ekstraklasie. Od początku wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz. Już w 18 minucie przegrywaliśmy 2:0 bo bramkach Kamila Drygasa. Jeszcze w pierwszej połowie gola kontaktowego strzelił Krzysztof Dymarski. Ostatecznie gospodarze dowieźli zwycięstwo i ze Szczecina wróciliśmy bez punktów. 

Zawodnicy nie będą mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek, ponieważ już we wtorek wracają do treningów, a w środę czeka ich domowy mecz z Zawiszą Bydgoszcz. Nasi najbliżsi rywale mają na koncie po dwóch kolejkach trzy punkty. Swój pierwszy mecz Zawisza przegrała z Jarotą Jarocin, a w ostatniej kolejce pokonali Vinetę Wolin. Biało-niebiescy powalczą o pierwszą wygraną w tym sezonie.

Z kolei w najbliższą sobotę Pogoń zagra z Unią Janikowo na wyjeździe. Nasz zespół czeka intensywny tydzień, który miejmy nadzieję, że przyniesie nam sześć punktów!