Okazja do zakończenia rundy z kompletem puntków w meczach derbowych!

W najbliższą sobotę biało-niebiescy podejmą ekipę ze Swarzędza. Pogoń do tej pory wygrała wszystkie spotkania derbowe!

Ostatni pojedynek z Błękitnymi Stargard przebiegiem przypominał wyjazd do Jarocina. Wtedy także nasz zespół strzelił bramkę na 1:0 w ostatnich minutach meczu. Tym razem na wysokości zadania stanął kapitan – Marcin Lis. Pogoń dzięki kolejnym punktom podskoczyła w tabeli i aktualnie znajduje się na jedenastym miejscu.

Nasz najbliższy rywal plasuje się na dziewiątej pozycji. Spotkanie z Unią Swarzędz będzie dla biało-niebieskich czwartymi Derbami Wielkopolski w tym sezonie. Do tej pory podopieczni Łukasza Bandosza mają w tych pojedynkach komplet punktów. Spotkanie z Unią odbędzie się w najbliższą sobotę o 12:00 i oby był to kolejny triumf naszej ekipy. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny w Nowych Skalmierzycach.

Rezerwy z kolei w miniony weekend wygrały 4:1 z Prosną Kalisz. Wszystkie bramki dla drugiej drużyny padały w pierwszej połowie. W niedzielę czeka nas mecz na szczycie z KS Rogaszycami.