Ostatnie mecze rundy jesiennej

Ostatnie mecze rundy jesiennej

Już w najbliższy weekend nasze oba zespoły zagrają ostatnie spotkania w rundzie jesiennej. Przed pierwszą drużyną i rezerwami ciekawe wyjazdy.

Biało-niebiescy po dwóch zwycięstwach byli na dobrej fali. Podopieczni Łukasza Bandosza liczyli na to, że zdobędą komplet punktów w Derbach Wielkopolski. Niestety w ostatnim meczu na drodze stanęła ekipa ze Swarzędza. Unia w minioną sobotę wygrała 2:0 w Nowych Skalmierzycach. Nasz zespół nie tak wyobrażał sobie pożegnanie rundy jesiennej na domowym obiekcie, lecz jest jeszcze szansa na zwycięstwo wyjazdowe.

Już o godzinie 12:00 rozpocznie się w sobotę pojedynek z Bałtykiem Gdynia. Nasz najbliższy rywal, co prawda plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli, lecz wygrał dwa ostatnie spotkania. Pogoń ponownie czeka trudne zadanie. Wszyscy byśmy chcieli, żeby tę rundę zakończyć z siedmioma zwycięstwami i dwudziestoma dwoma punktami.

Rezerwy na koniec pierwszego etapu drogi po awans powalczą w Sieroszewicach. Wielu kibiców czekało na ten pojedynek, ponieważ będzie to jeden z najbliższych wyjazdów. W Iskrze grającym trenerem jest nasz były zawodnik – Damian Dera. Z całą pewnością to spotkanie będzie wyjątkowe, ze względu na wiele dodatkowych wątków. Mecz w Sieroszewicach rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00.