Pierwsza wygrana z Polonią za nami. Teraz czas na Olimpię?

Pierwsza wygrana z Polonią za nami. Teraz czas na Olimpię?

W miniony weekend wygraliśmy z Polonią Środa Wielkopolska 4:2. Było to nasze pierwsze zwycięstwo z tym zespołem po powrocie do III ligi. W najbliższym spotkaniu będziemy mogli dokonać tego samego, lecz tym razem z Olimpią Grudziądz. 

Biało-niebiescy są w dobrej formie, o czym świadczą ostatnie mecze. Pogoń zanotowała trzy zwycięstwa z rzędu po ciężkim początku sezonu. Na ten moment drużyna zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. Prawdziwy sprawdzian dopiero przed podopiecznymi Łukasza Bandosza, ponieważ do Nowych Skalmierzyc przyjeżdża lider tabeli. 

Olimpia Grudziądz w ubiegłym sezonie była bardzo bliska awansu do II ligi, lecz na samym końcu rozgrywek wyrwała im to Kotwica Kołobrzeg. Nasz najbliższy rywal ma dużą chęć, żeby awans dopiąć w tegorocznych rozgrywkach. Widać to po wynikach, ponieważ do tej pory Olimpia nie przegrała ani jednego meczu i jest liderem tabeli. 

W najbliższą sobotę drużynę Pogoni czeka bardzo trudne wyzwanie. Szykuje nam się ciekawe spotkanie, ponieważ oba zespoły prezentują w ostatnim czasie świetną formę. Po jednej stronie stanie ekipa z Grudziądza, która chce jak najdłużej być niepokonana. W „drugim narożniku” pojawi się drużyna z Nowych Skalmierzyc. Celem Pogoni na ten mecz będzie pierwsze zwycięstwo z Olimpią w III lidze. 

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy Mostowej 1a już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00. Wejściówkę na to wydarzenie można już kupić: TUTAJ