Pierwszy zespół postawił się liderowi. Rezerwy nadal niepokonane!

W miniony weekend oba nasze zespoły rozegrały swoje kolejne mecze ligowe. Podopieczni Łukasza Bandosza ulegli niepokonanemu liderowi 1:2. Drugi zespół z kolei zanotował pewne zwycięstwo.

W sobotę w Nowych Skalmierzycach gościliśmy Olimpię Grudziądz. Niepokonany lider od początku narzucił swój styl gry i już w 15 minucie wyszedł na prowadzenie. Pogoń próbowała odrabiać. Idealną okazję do wyrównania miała jeszcze w pierwszej połowie, kiedy sędzia wskazał na 11 metr. Niestety bramkarz obronił strzał Daniela Kaczmarka. Chwilę po rozpoczęciu drugiej części spotkania ekipa z Grudziądza trafiła na 2:0. Szybka odpowiedź Filipa Szewczyka w 50 minucie jeszcze bardziej napędziła nasz zespół, lecz niestety trzy punkty pojechały do Grudziądza.

Drużyna Łukasza Bandosza nie ma się czego wstydzić po takim meczu. Pogoń bardzo dobrze zaprezentowała się na tle niepokonanego lidera. Olimpia po raz kolejny wyraża swoje wielkie chęci awansu do 2 ligi.

Dzień później rezerwy biało-niebieskich rozgromiły w Nowych Skalmierzycach zespół z Czajkowa. Pogoń II wygrała z LZS-em aż 5:0 po bramkach Adama Zadki, Adama Sobczyka, Kacpra Sztukowskiego, Mikołaja Widyńskiego oraz Jakuba Zachary. Ekipa Szymona Jędraszka jest na ten moment liderem rozgrywek.