Remis z liderem i wysokie zwycięstwo rezerw

Remis z liderem i wysokie zwycięstwo rezerw

W miniony weekend pierwszy zespół zremisował na trudnym terenie w Grudziądzu, a rezerwy rozgromiły ekipę Wielkopolanina Siemianice.

Po porażce z Polonią Środa Wielkopolska nasza drużyna udała się na wyjazd do Grudziądza. Podopieczni Łukasza Bandosza po pierwszej połowie prowadzili z Olimpią 1:0. Bramkę z rzutu karnego strzelił Filip Szewczyk. W drugiej części spotkania lider III Ligi Gr. 2 doprowadził do wyrównania po golu Amarildo Leirosa Juniora. Z Grudziądza biało-niebiescy wywieźli jeden punkt i jest to dobry wynik, ponieważ w tym meczu zabrakło kilku podstawowych zawodników.

Dzień później drugi zespół wygrał aż 11:0 z Wielkopolaninem Siemianice. Rezerwy nadal są na pierwszym miejscu w tabeli. Bramki w meczu z WIelkopolaninem strzelali:  2x Piotr Wilgocki, 2x Kacper Sztukowski, Adam Zadka, Kamil Zadka, Vadim Rossokhatyi, Mikołaj Kołaczyk, Gracjan Malinowski, Jakub Goliński oraz Bartłomiej Mielcarek.

Już jutro (środa) pierwsza drużyna zagra zaległy mecz z rezerwami Pogoni Szczecin. To spotkanie rozpocznie się o 17:00 w Nowych Skalmierzycach. Kolejny pojedynek biało-niebieskich u siebie odbędzie się w najbliższą sobotę o 14:00 z Gedanią Gdańsk. Tego samego dnia rezerwy zagrają w Brzezinach.